TS-D1100-SP
การจัดส่งสินค้า
  • จัดส่งโดยบริษัทของเรา
หากสินค้ามีพร้อมจัดส่ง
ระยะเวลา 1-2 วัน
ฟรี (ตามเงื่อนไข)
  • Express DHL , Flah , Kerry
หากสินค้ามีพร้อมจัดส่ง
ระยะเวลา 1-3 Days
ฟรี (ตามเงื่อนไข)
  • Warranty 1 year
More details
  • Free 30-Day returns
More details
Description
เครื่องควบคุมชุดไมค์ประชุม ยี่ห้อ TOA รุ่น TS-D1100-SP
TS-D1100-SP Speaker Unit
TS-D1100-SP
Power Source 24 V DC (supplied from the TS-D1100-MU Master control unit (option),
TS-D1000-SU Sub control units (option),
or TS-D1000-EX Extension units (option))
Power Consumption 5 W or less
Frequency Response 100 Hz – 13 kHz
Signal to Noise Ratio 60 dB or more (A-weighted)
Speaker Output 8Ω, 1W
80 dB SPL
Connecting Terminal RJ45 connector x 2
LED Indicator Power & Volume indicator
Function Volume Control function
Operating Temperature 0 ℃ to +40 ℃
Operating Humidity 90 %RH or less (no condensation)